Na počátku všeho bylo Slovo a to Slovo padlo v chatu! (NahnedCrew; MMXVI)

Historie samotného spolku se začala psát v roce 2016, kdy jsme se ještě jako jednotlivci scházeli na jedné třebíčské čerpací stanici. Pro lepší komunikace byl založen soukromý chat, kde jsme mohli všichni společně komunikovat. Na otázku „Kdy se sejdeme?“, byla vždy jasná a často používaná odpověď: „Nahned!“. A tak vlastně vznikl i samotný název spolku NahnedCrew.

Netrvalo dlouho a s oporvžením okolí jsme si vyrobili první nálepky NahnedCrew, které jsme s obavou lepili na svá auta. Po nějakém čase a rozmýšlení se, jsme se odhodlali uspořádat náš první sraz s názvem Night Parking, kterého se zúčastnilo zhruba 100 aut. Bylo rozhodnuto – zkusíme to rozjet ve větším.

Po třech společných letech bylo rozhodnuto o založení spolku. Vybrali jsme mezi sebou potřebné finance a v následujícím roce 2020 se to konečně stalo a my byli oficiálnám spolkem. Další cíl byl jasný – uspořádat náš první legální sraz aut pod názvem Night Parking vol. 2, který byl obohacen i o doprovodný program pro samotné účastníky.

Nemožné se stalo skutečností a nám se pomalu, ale jistě začal plnit sen!

Během několika dalších let a o pár srazů později, jsme začali mít slušný dosah na sociálních sítích, kterého jsme využili pro konání dobrých skutků. Spolu s vámi jsme zvládli podpořit například dětské kardiocentrum a útulek pro opuštěná zvířata.

Součástí naší historie, jste samozřejmě i vy – lidé, kteří nás podporují a bez kterých by tohle všechno nebylo a nemělo význam. Patří vám od nás veliké díky!

Nákupní košík
Přejít nahoru