Stalo se

D-DAY #2 (8.5.2023)

Po úspěšném předchozím ročníku jsme se rozhodli uspořádat další, ale zase o něco promyšlenější a lepší. Nedílnou součástí srazu byl i bohatý doprovodný program jako například soutěže pro účastníky akce, hudební vystoupení či různé aktivity od partnerů. Na své si přišli i nejmenší, kteří mohli využít zábavy na dětském hřišti či si zadovádět ve skákacím hradu. Svojí návštěvou nás poctila i senátorka za Třebíčsko, paní Hana Žáková. Díky vám se nám opět podařilo pokořit další rekord, jelikož se vás sjelo neskutečných 900 aut.

NahnedParty (20.8.2022)

Ve spolupráci s klubem Mexx v Telči se uskutečnil odpolední sedánek v areálu zakončený noční party.

D-DAY (8.5.2022)

Po několika letech, kdy nás sužovala pandemie, se konečně zadařilo a náš další sen se opravdu začal plnit – první celodenní sraz s bohatým doprovodným programem. S tak velkou akcí nikdo z nás neměl žádné zkušenosti, ale přes to se krok do neznáma vyplatil a dokonce padl rekord v počtu zúčastněných aut, kterých se sjelo na 650. 

NightParking 3 (25.9.2021)

Covid nám stále komplikoval životy a my pro vás nemohli udělat víc, než další večerní sraz, který se nesl v obdobném duchu jako ten letní.

Kup pandu, zachraň život (14.8.2021)

Díky našemu poměrně velkému dosahu na sociálních sítích a popularitě mezi lidmi, kterého jsme se rozhodli využít a uspořádat akci pro dobrou věc. Cíl byl jasný, podpořit dětské kardiocentrum v nemocnici Motol v Praze, které zachránilo život dceři jednoho z našich členů. Akce probíhala několik měsíců a výsledkem bylo neskutečných 100 000kč ,které jsme díky vám mohli nemocnici darovat.

Park'N'Vibe (19.6.2021)

Touto akcí se měl uskutečnit náš další sen a to v podobě celodenního srazu. Ale díky zhoršující se pandemii a vládním nařízením se sen rozplynul tak rychle, jak naděje na „normální život“. Neodradilo nás to však úplně v naší snaze a narychlo, v náhradním termínu, jsme pro vás uspořádali další večerní sraz, kterého se zúčastnilo přes 450 aut. 
 

Vánoční sraz a útulek (25.12.2020)

Vánoční sraz, který se neuskutečnil. Dorazil k nám Covid-19 a my byli nuceni sraz zrušit. Srazové nálepky byli vyrobené, ale byla škoda je vyhodit a tak jsme je nabídli za dobrovolnou částku k prodeji. Následný výtěžek putoval na podporu místního třebíčského útulku pro opuštěná zvířata. Díky vám i čtyřnozí miláčci bez řádného domova měli krásné Vánoce a mohli se těšit z dárků v podobě několika desítek kilogramů granulí a dalších dobrot. 

NightParking 2 (20.6.2020)

Náš první velký a legální sraz, který se dá shrnout třemi slovy – stres, hrdost, úleva. 
Pár dní před začátkem srazu se nervozita dala krájet, jelikož se mohlo kdykoliv cokoliv pokazit, ale my věděli, že už není cesty zpět. Když se nám dostalo pohledu na tu spoustu aut, které přijížděly, hlavami nám probleskla jediná myšlenka: „Tohle nemůže dobře dopadnout!“. S příchodem konce akce se nás víc a víc zmocňovala úleva, hrdost a nadšení. Všichni jsme na sebe mohli být právem hrdí, protože každý z nás plnil své úkoly tak, jak nejlépe dovedl. Díky našemu kroku do neznáma, a hlavně vaší podpoře, se sjelo skvělých 350 aut. 

Založení spolku (21.2.2020)

I přes právní a finanční potíže se nám konečně dostalo vytouženého cíle, kterým bylo úspěšné založení našeho spolku. K nemalé radosti z úspěchu však přibylo spoustu papírování a starostí, které pro nás do té doby byly neznámé. Ale i přes to všechno jsme věděli, že tohle je přesně ten správný směr, kterým se vydáme.

Vánoční sraz (24.12.2019)

Tradiční vánoční kávičku na SVA jsme proměnili na vánoční sraz s horkým čajem, kde bylo možno si zakoupit i naše vůbec první srazové nálepky. Celý večer byl zakončen vyhlášením nejlépe nazdobeným autem a spanilou jízdou vánoční Třebíčí.

NightParking (14.9.2019)

Akce se zúčastnilo okolo stovky aut, což bylo neskutečné číslo. Tento den byl pro nás odrazovým můstkem, kdy se vše dalo do pohybu a my přesně věděli, že právě tímto směrem se budou ubírat naše další kroky. 

Nákupní košík
Přejít nahoru